Współpraca

DZIENNIKARSTWO OBYWATELSKIE

Ty także możesz współtworzyć
portale jurajskie
ZAREJESTRUJ SIĘ NA PORTALU JURAJSKIM W TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI

DOŁĄCZ DO NAJWIĘKSZEJ NA JURZE SPOŁECZNOŚCI SERWISÓW MIEJSKICH

* publikuj artykuły,
* opiniuj, czatuj, zabieraj głos w ważnych dla Ciebie sprawach,
* dodawaj zdjęcia, komentarze, wydarzenia kulturalne,
* twórz blogi, fora, uczestnicz w życiu lokalnej społeczności zarejestrowanej na portalu miejskim,
* dziel się wrażeniami, spostrzeżeniami, informacjami!
Zapraszamy do współpracy
NIECH INNI TEŻ SIĘ DOWIEDZĄ!

JURAJSKIE SERWISY MIAST
BIZNES NA JURZE
OFERTA WSPÓŁPRACY REDAKCYJNEJ

WZRASTAJĄCA POPULARNOŚĆ JURAJSKICH PORTALI SPOŁECZNOŚCIOWYCH ORAZ JURAJSKICH PORTALI BIZNESOWYCH TO PRZEDE WSZYSTKIM SZANSA DLA PAŃSTWA NA STAŁĄ PROMOCJĘ MEDIALNĄ.

Głównym założeniem jurajskich portali miejskich jest przekazywanie zawsze aktualnych i wiarygodnych informacji dotyczących życia w lokalnej społeczności jurajskiej.

Dzięki współpracy z lokalnymi urzędami, mediami, ośrodkami sportu czy kultury, jurajskie portale społecznościowe sieci Seli.pl stanowią rzetelne źródło informacji a dla naszych informatorów ciekawą formę promocji.

Ponieważ zależy nam na jak najlepszej promocji zarówno Państwa jak i naszej marki dlatego chętnie nawiążemy współpracę na zasadzie wzajemnej wymiany informacji. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje z Państwa strony. Chętnie obejmiemy patronat medialny nad organizowaną przez Państwa imprezą, konkursem czy innym wydarzeniem. Również i z Państwa strony chcielibyśmy otrzymać gwarancję opieki nad działaniami jurajskich portali społecznościowych Seli.pl.
Jesteśmy otwarci na współpracę medialną ? mamy mnóstwo świeżych pomysłów. Nie ukrywamy, że objęcie patronatu przez Państwo nad działaniami grupy Kamelot pomogą w urzeczywistnieniu wielu z nich. Mamy nadzieję na owocną i długą współpracę podpartą wspólnymi celami i ideami.
BĘDZIEMY WDZIĘCZNI ZA WSZELKIE INFORMACJE, KTÓRYMI PAŃSTWA ZDANIEM WARTO BYŁOBY PODZIELIĆ SIĘ Z INNYMI NA ŁAMACH PORTALI SPOŁECZNOŚCIOWYCH I BIZNESOWYCH SELI.PL ORAZ GAZETY JURAJSKIEJ.

I. Dla kogo propozycja współpracy?
Ofertę tą kierujemy w szczególności do instytucji publicznych, urzędów gminnych, szkół, organizacji pożytku publicznego, kół, stowarzyszeń, fundacji, komend straży pożarnej, komend policji, lokalnych mediów, lokalnych portali internetowych, osób prywatnych i wszystkich tych, którzy chcieliby zaistnieć na łamach działów tematycznych portali jurajskich.

II. Ile to kosztuje?
Ponieważ zależy nam, by jurajskie portale społecznościowe były społecznościowym promotorem Waszych działań nie pobieramy żadnych opłat za publikację Państwa artykułów. Portale społecznościowe Seli.pl są tworzone przez wolontariuszy, którzy nie pobierają żadnego wynagrodzenia.

Całkowity koszt współpracy to Wasz czas na napisanie artykułu promującego Wasze działania i chęć pochwalenia się (opublikowania) go w wybranych portalach jurajskich bądź biznesowych.

Liczymy, że zachęci to Państwa do wzmożonej pracy publicystycznej w ramach naszych portali.

III. Dlaczego warto promować się w ramach portali jurajskich i biznesowych?
Jest to szansa na nagłośnienie Waszych działań, sukcesów, podsumowanie wydarzeń, dotarcie do Waszych pasjonatów, zachęta dla nowych odbiorców, zainteresowanie Waszą dziedziną, zaproszenie do wolontariatu. Stała promocja medialna Waszych działań to kreowanie więzi z gronem osób ściśle zainteresowanych Waszą pracą. Na łamach portali społecznościowych możecie z łatwością promować swoje działania, organizować konkursy, agitować do działania, umieszczać swoje własne artykuły. Współpraca redakcyjna daje Wam możliwość stałej autopromocji w najpopularniejszych portalach społecznościowych na Jurze. Piszcie śmiało – niech inni też się dowiedzą!

IV. Jak wygląda współpraca?
Oferujemy:

– Udostępniamy Państwu panel do zarządzania artykułami, dzięki któremu dodawanie, usuwanie, edycja i publikacja artykułów na wybranych domenach jest bardzo proste i nie wymaga dodatkowego oprogramowania.

Jedynym elementem potrzebnym w publikacji Państwa artykułów jest stały dostęp do Internetu.

– W ramach współpracy otrzymują Państwo także wpis-wizytówkę w ramach wybranego portalu społecznościowego zawierający Wasze dane teleadresowe, logo, link do strony www, opis branży, oraz wpis na mapie Partnerów

– obejmowanie patronatem medialnym Waszych działań

Oczekujemy:

– rzetelnych informacji o Waszych działaniach

– w miarę możliwości częstych publikacji o Waszych działaniach, dotychczasowych realizacjach, planach etc. lub wysyłania notek prasowych na adres redakcja@gazetajurajska.pl

– publikacji logo Seli.pl na stronie www Waszej organizacji, firmy, urzędu etc

– informowania nas o wszelkich zmianach dotyczących działania Państwa placówki

Preferowane:

– obejmowanie patronatem działań Kamelot s.c.

– publikacja w miarę możliwości notatek prasowych, artykułów na łamach strony www urzędu, firmy, stowarzyszenia etc.

– wyrażenie zgody na publikowanie artykułów, zdjęć, badań etc. będących Państwa własnością na portalach jurajskich zgodnie z ustawą o prawie autorskim (Prawo autorskie (ustawa z 4 lutego 1994 r.) ) – treść oświadczenia zgody znajduje się poniżej

Nasze zasady mówią, że materiały można umieszczać w portalach społecznościowych Seli.pl jedynie wówczas, gdy autor wyrazi zgodę na publikację, ich późniejszą modyfikację i dalsze rozpowszechnianie w innych miejscach (komercyjnie i niekomercyjnie)

Jeżeli nie zgadzają się Państwo na publikowanie autorskich artykułów, zdjęć, badań etc. prosimy o wyraźną informację drogą meilową na adres redakcja@gazetajurajska.pl !

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com